12147/161
“Teaterforeningen”, “Jägermeister” og “Sudell's Seeds Co.” Tre skilte af metal og blik. 40×60, 23×35 og 14×20 cm. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage, ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021
Vurdering
Hammerslag