12147/​161

“Teaterforeningen”, “Jägermeister” og “Sudell's Seeds Co.” Tre skilte af metal og blik. 40×60, 23×35 og 14×20 cm. (3)

Fremstår med alders- og brugsslitage, ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

700 DKK

700 DKK
(Autobud) 650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK