11949/​135

Kommode af mahogni, front med fire skuffer. 19. årh.s midte. H. 120. B. 110. D. 50.

Enkelte ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 5. december 2019

Vur­dering

1.200–1.500 DKK

Hammerslag