2103/​601

Flemming Bergsøe (f. Frederiksberg 1905, d. Lyngby 1968)

En allé. Sign. på bagsiden. F. B. Olie på lærred. 54×73.

Udstillet: Corner, 1959.

Original stand.

Moderne kunst og design, 19. januar 2021

Vur­dering

1.200 DKK

Hammerslag

550 DKK

13 bud

(Autobud) 550 DKK
500 DKK
(Autobud) 400 DKK
380 DKK
(Autobud) 360 DKK
340 DKK
(Autobud) 320 DKK
300 DKK
(Autobud) 290 DKK
280 DKK
(Autobud) 270 DKK
260 DKK
250 DKK