905/142
Jan Brueghel & Hendrick van Balen, efterfølger, 17. årh.
Medaljon med Madonna og barnet i en blomsterkrans. Usigneret. Olie på lærred. 127×99.
Malerier og tegninger, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag