2138/​947

Renal Bache (f. Odense 1926, d. Ålborg 1989)

Komposition. Sign. Renal samt på udstillingsetiket på bagsiden. Olie på lærred. 95×66.

Moderne kunst og design, 21. september 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK