2138/947
Renal Bache (f. Odense 1926, d. Ålborg 1989)
Komposition. Sign. Renal samt på udstillingsetiket på bagsiden. Olie på lærred. 95×66.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag