2119/141
Et par franske empire stager af forgyldt bronze, kannelerede stammer på runde fodstykker, støbte med ornamentik. 19. årh. H. 28,5 cm. (2)
Aldersrelaterede spor og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
42 bud