12108/​191

Figur af udskåret og delvist bemalet træ. Sydøstasien 19. årh. H. 34.

Afskalning af maling

Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK