12108/​191

Figur af udskåret og delvist bemalet træ. Sydøstasien 19. årh. H. 34.

Sælger oplyser

Afskalning af maling

Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021

Vur­dering

800 kr.

Hammerslag

400 kr.

293205 400 kr.