2438/815
Niels Bjerre (f. Lemvig 1864, d. Frederiksberg 1942)
“'Pinen ved Sallingsund - Solnedgang”. Sign. NB 1939. Olie på lærred. 88×66.
Original stand.
Fra
i
Vurdering
1137097 |