2448/​808

Kai Flummer (f. Sæby 1924, Århus,1937-)

Uden titel. Sign. Flummer 84. Akvarel på papir. Bladstørrelse 29×39.

Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

700 DKK

20 bud

992268 700 DKK
1129284 650 DKK
992268 600 DKK
1129284 550 DKK
992268 500 DKK
1129284 480 DKK
992268 460 DKK
1129284 440 DKK
992268 420 DKK
818493 (Autobud) 400 DKK
992268 380 DKK
818493 (Autobud) 360 DKK
992268 340 DKK
818493 320 DKK
1171658 300 DKK
1129284 290 DKK
844190 280 DKK
818493 270 DKK
1129284 260 DKK
818493 250 DKK