12016/82
Ib Geertsen (f. København 1919, d. sst. 2009)
Komposition. Sign. og dateret Ib Geertsen 1985. Dedikation på bagsiden. Serigrafi i farver. 16,5×12. Rammemål 33×28.
Små overfladeskrammer på trykket.
Kunst, antikviteter & design, 16. april 2020
Vurdering
Hammerslag
34 bud