2022/78
Overkæbe fra hvalros med to stødtænder. Odobenus Rosmarus. 20. årh. H. 42.
Naturlige brugsspor.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud