2422/290
Ubekendt maler, ca. 1900
Parti fra Møns Klint med Sommerspiret. Utydeligt signeret. Olie på lærred. 33×41.
Behov for rensning. Krakeleringer. Mindre afskalninger. Enkelte retoucheringer.
Vurdering
Hammerslag
1147301 |