2025/116
Napoleon III armstol af forgyldt og mørkpatineret træ, udskåret med blomster og bladværk. Frankrig. 19. årh.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. juni 2020
Vurdering
Hammerslag