903/495
Kaspar Bonnén (f. København 1968)
“Window”. Sign. på bagsiden Kaspar Bonnén 2012. Olie på lærred. 200×280. Uindrammet.
På blændrammen etiket fra ARoS, Århus.
Malerier, skulpturer og lydoptagelse med John Lennon, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag