903/​495

Kaspar Bonnén (f. København 1968)

“Window”. Sign. på bagsiden Kaspar Bonnén 2012. Olie på lærred. 200×280. Uindrammet.

På blændrammen etiket fra ARoS, Århus.

Malerier, skulpturer og lydoptagelse med John Lennon, 28. september 2021

Vur­dering

60.000–70.000 DKK

Hammerslag