2439/1763
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
“Le Fardée”. Sign. Corneille, 78, 148/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×55.
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand. Bagbeklædningen er gulnet. Undersøgt i ramme.
Vurdering
1055068 | ||
884287 |