Foto endnu ikke klar
888/​859

Per Bak Jensen (f. København 1949)

Untitled, fra serien “Projekt Højbanen”, 1990. Signeret Per Bak Jensen på bagsiden, # PBJ-90–019. C-print, i træramme. 123,5×160 cm.

Proveniens: Galleri Bo Bjerggaard, København.

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk

Malerier, grafik og fotografier, 25. september 2019

Vur­dering

20.000 DKK

Hammerslag