1803/2028
Herrearmbåndsur af guld og stål. Model Constellation. Quartz med dato, hvid skive med forgyldte visere og timemarkører, senere rem af grønligt skind med forgyldt Omega spænde. Urets diam. 32 mm. 1990erne.
Omega æske medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Batteriskift påkrævet. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Armbåndsure, 17. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
11 bud