2427/162
Nielsine Petersen (f. Nyrup ved Nykøbing S. 1853, d. Hellerup 1916)
Tyr. Sign. Nielsine Petersen. Skulptur af patineret bronze. H. 17. L. 27. B. 14.
Minimale ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
25 bud
933157 | ||
35523 (Autobud) | ||
933157 | ||
35523 | ||
933157 | ||
936709 | ||
933157 | ||
804010 | ||
933157 | ||
804010 (Autobud) | ||
933157 | ||
804010 (Autobud) | ||
933157 | ||
804010 (Autobud) | ||
933157 | ||
804010 (Autobud) | ||
933157 | ||
804010 (Autobud) | ||
933157 | ||
804010 (Autobud) | ||
933157 | ||
804010 (Autobud) | ||
933157 | ||
804010 | ||
933157 |