2131/141
Et par Louis XVI form lampetter af forgyldt bronze, hver med to lysarme. Stemplede 1357 RM. 19/20. årh. H. 49 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag