12024/​119

Hans Peter Lindeburg (f. København 1854, d. sst. 1932)

Hans Peter Lindeburg: Portræt af ældre dame. Usign. Olie på plade. 16,5×13,4 cm. Rammemål 22,5×19 cm.

Kunst, antikviteter & design, 11. juni 2020

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag