12024/119
Hans Peter Lindeburg (f. København 1854, d. sst. 1932)
Hans Peter Lindeburg: Portræt af ældre dame. Usign. Olie på plade. 16,5×13,4 cm. Rammemål 22,5×19 cm.
Kunst, antikviteter & design, 11. juni 2020
Vurdering
Hammerslag