2446/818
Ernst Voss
Bordlampe af messing. Skærme af matglas. Trykknapafbryder på fod. H. 41.
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Skærme med hak og mindre afslag. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
12 bud