2109/116
Rektangulært sofabord af delvist poleret og lakeret træ. 20. årh. H. 48. L. 155. B. 63.
Ridser og mærker. Falmet. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag