1708/1703
“Palace”. 12 middagsknive med skafter af sølv. Udført hos S. Chr. Fogh. 20. årh. L. 21,8. (12)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Varia, 23. februar 2017
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|