2435/959
Dansk møbeldesign
Par skænke af eg, hver med to låger. 1970'erne. H. 71. B. 100. D. 45. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Moderne kunst og design (udskudt), 28. august 2024
Vurdering
Hammerslag