2039/157
Julebestik samt erindringsske af forgyldt sterlingsølv. A. Michelsen og P. Hertz. Vægt 604 g. (13)
Skeer: 1954, 1958, 1960, 1965, 1986, 1987. Gafler: 1954, 1958, 1960, 1965, 1986, 1987. Erindringsske fra Prins Joachim og Alexandras bryllup.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud