2441/9064
Fritstående fransk konsolbord af forgyldt træ, plade af imiteret grøn marmor. Régence form, 20. årh.s begyndelse. H. 77. L. 147. B. 85.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Den ene markaron er beskadiget
Vurdering
12 bud
85176 | ||
912913 (Autobud) | ||
85176 | ||
912913 (Autobud) | ||
85176 | ||
912913 (Autobud) | ||
85176 | ||
912913 (Autobud) | ||
85176 | ||
912913 | ||
85176 | ||
912913 |