2441/​9065

Barok spejl i ramme af forgyldt og udskåret træ, den store top og underdelen er udskåret med gennembrudt ornamentik og bladværk. 18. årh.s første halvdel. H. 175. B. 76.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

25.000–30.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?