2441/​9064

Fritstående fransk konsolbord af forgyldt træ, plade af imiteret grøn marmor. Régence form, 20. årh.s begyndelse. H. 77. L. 147. B. 85.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Den ene markaron er beskadiget

I Lyngby
Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

912913 10.500 DKK