12147/​107

Vitrine af nøddetræ, buet front med to døre og to skuffer. 19.-20. årh. H. 180. B. 120. D. 43.

Brugsspor. Revner i træet. Finérskader. Skader på liste i venstre side.

Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag