12147/107
Vitrine af nøddetræ, buet front med to døre og to skuffer. 19.-20. årh. H. 180. B. 120. D. 43.
Brugsspor. Revner i træet. Finérskader. Skader på liste i venstre side.
Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021
Vurdering
Hammerslag