912/366
Andrew Moore (f. Conneticut, USA 1957)
“Gypsy Camp”, Sarajevo 2002. Sign. og dateret på label på bagsiden; Andrew Moore 2009, 1/5. C-print. Lysmål 83,5×100.
Kunde ønsker ikke at sælge.
Moderne malerier, skulpturer og grafik, 7. marts 2023
Vurdering
Hammerslag