2124/​7500

HuskMitNavn (f. København 1975)

Figurkomposition. Sign. Huskmitnavn, 15. Olie på lærred. 100×80. Uindrammet.

Samtidskunst, 15. juni 2021

Vur­dering

30.000–40.000 kr

Hammerslag

30.000 kr

920550 30.000 kr
1071585 29.000 kr
849670 28.000 kr
832023 27.000 kr
910329 26.000 kr