2124/​7500

HuskMitNavn (f. København 1975)

Figurkomposition. Sign. Huskmitnavn, 15. Olie på lærred. 100×80. Uindrammet.

Samtidskunst, 15. juni 2021

Vur­dering

30.000–40.000 DKK

Hammerslag

30.000 DKK

30.000 DKK
29.000 DKK
28.000 DKK
27.000 DKK
26.000 DKK