2048/691
Murano, Italien, tilskrevet
Stor vase af blåt glas med mat overflade med slibninger og smal munding. Usign. H. 30. Diam. max. 26.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 24. november 2020
Vurdering
Hammerslag
52 bud