2131/244
Fransk ovalt bord af bronceret træ med plade af marmor. 19. årh.s slutning. H. 77. B. 64. D. 64.
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
48 bud