2040/59
Lille dansk Louis XVI kommode af bonet egetræ. 18. årh.s slutning. H. 73. B. 66. D. 38.
Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag