2432/318
Otto Bache (f. Roskilde 1839, d. København 1927)
En ko. Sign. O. B. 16. Aug. 1876. Olie på lærred. 45×54.
Retoucheringer. MIndre krakeleringer.
Vurdering
843489 | ||
804491 |