2432/318
Otto Bache (f. Roskilde 1839, d. København 1927)
En ko. Sign. O. B. 16. Aug. 1876. Olie på lærred. 45×54.
Retoucheringer. MIndre krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag
13 bud