2124/7520
Marco Evaristti (f. Chile 1963, bosat i Danmark)
Bjergscene. Usign. Olie på kraftigt papir. Bladstørrelse 97×67.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag