1504/770
Olivur Vid Neyst (f. Klaksvik 1953, d. 2024)
Kystlandskab. Sign. Olivur Vid Neyst 88. Vandfarve på papir. Lysmål 36,5×43,5.
Enkelte mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design, 20. januar 2015
Vurdering
Hammerslag