2032/535
Claus Havemann (f. København 1942, d. 2020)
“The Window”, North Eire, 1978. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 138×138. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag