2050/711
Otto Pedersen (f. Odense 1902, d. sst. 1995)
Mor med barn. Sign. Otto P. Skulptur af udskåret og patineret træ. H. 111.
Nogle ridser, mærker og stødmærker.
Moderne kunst og design, 8. december 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud