2024/654
Jan Sivertsen (f. Frederiksberg 1951)
“En aften i blå”, 1989. Sign., med titel og årstal på bagsiden. Olie på lærred. 116×89.
Dette emne handles i fuldmoms
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud