12148/223
Tal-coat. Udstillingsplalat fra Galerie Maeght, 1959. Usign. Litografi. Bladmål 47,7×62,7. Uindrammet.
Let falmet.
Kunst, antikviteter & design, 2. december 2021
Vurdering
Hammerslag