1418/57
Hans Agersnap (f. Ansager 1857, d. Brørup 1925)
Skovparti ved vintertide. Sign. Hans Agersnap. Olie på lærred. 23×37.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 28. april 2014
Vurdering
Hammerslag