2413/​9144

Et par svenske kommoder af bemalet træ. Sverige, 20. årh. H. 76. B. 98. D. 50. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024

Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hammerslag