2413/9144
Et par svenske kommoder af bemalet træ. Sverige, 20. årh. H. 76. B. 98. D. 50. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag