2426/850
Ubekendt møbeldesign
Skænk af palisander med fødder af messing, front med fire låger og fire skuffer. 1970–80'erne. H. 90. B. 229,5. D. 57.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Enkelte finérskader og vandkskjolder. Nøgler medfølger.
Vurdering
Hammerslag
1158798 | ||
231595 | ||
1158798 (Autobud) | ||
231595 | ||
1158798 |