2426/​850

Ubekendt møbeldesign

Skænk af palisander med fødder af messing, front med fire låger og fire skuffer. 1970–80'erne. H. 90. B. 229,5. D. 57.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Enkelte finérskader og vandkskjolder. Nøgler medfølger.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

2.200 DKK

1158798 2.200 DKK
231595 2.100 DKK
1158798 (Autobud) 2.000 DKK
231595 2.000 DKK
1158798 1.000 DKK